اهداف

مجتمع آموزشی کوشش واحد گاندی

توجه به تفاوت های فردی دانش آموزان، از عوامل بسیار مهم و مؤثر در آموزش است، و از مهم ترین تفاوت ها، میزان تلاش و پشتکار فرد است. همواره دانش آموزانی وجود دارند که علاقه بسیار زیادی به یادگیری مطالب جدید دارند و ترجیح می دهند اوقات فراغت خود را به مطالعه دروس و مباحث علمی بپردازند.

تأمین منابع کافی برای این گروه از دانش آموزان، مهمترین انگیزه تأسیس واحد پیشرفته - المپیاد کوشش در سال تحصیلی ٩٥-٩٤ بود و در همین راستا کلاس های المپیاد علمی از طرف دفتر طرح و برنامه مجتمع، بهترین منبع تشخیص داده شد.  

به همین منظور این کلاس ها به صورت الزامی برای دانش آموزان برگزار می شود و همه آنها در آزمون های المپیاد علمی کشوری که بهمن ماه هر سال از طرف باشگاه دانش پژوهان جوان برگزار می شود شرکت داده می شوند. حضور در این کلاس ها افزایش قدرت حل مسئله و خلاقیت دانش آموزان را سبب می شود و همچنین عمق بخشی به مفاهیم آموزش داده شده و سخت کوشی در حل مسئله از مزیت های این کلاس است. 

about-kooshesh

اهداف مجتمع کوشش این است که فارغ التحصیلان این واحد، دانش آموزانی خردورز و بانوانی مسئولیت پذیر، آگاه و تأثیر گذار در جامعه باشند.

هدف گذاری و داشتن برنامه دقیق برای قدم های آینده

توجه به تفاوت های فردی دانش آموزان، از عوامل بسیار مهم و مؤثر در آموزش است ، و از مهم ترین تفاوت ها، میزان تلاش و پشتکار

موفقیت تحصیلی و پذیرش در دانشگاه های معتبر با برنامه ریزی منجسم

چارت سازمانی

واحد آموزشی گاندی

sakhtar-moasese